Loading...

Sepette %20 İndirimli WordPress Hosting Fırsatlarından Yararlanın! İndirimi Kaçırma...
Kampanyanın Bitmesine:

Sepette %20 İndirimli WordPress Hosting Fırsatlarından Yararlanın! İndirimi Kaçırma...
Kampanyanın Bitmesine:

Tescil Ettirenin Ayrıcalıkları ve Sorumlulukları

Domain Adını Kaydettirenin Hakları:

1. Domain kaydınız ve bununla bağlantılı kullanacağınız tüm gizlilik/proxy hizmetleri, ICANN Akredite bir Kayıt Şirketiyle bir Kayıt Sözleşmesine tabi olmalıdır.

• Kayıt Sözleşmesini istediğinizde yeniden gözden geçirme ve şahsınız için Sözleşmenin bir kopyasını indirme hakkına sahipsiniz.

2. Aşağıdaki konularda doğru ve erişilebilir bilgi istihkakınızdır:

• ICANN Akredite Kayıt Şirketinizin kimliği;

• Kayıt Kuruluşunuza bağlı herhangi bir proxy veya gizlilik hizmeti sağlayıcısının kimliği;

• Fiyatlandırma bilgileri de dahil olmak üzere, Kayıt Kuruluşunuzun domain kayıtlarında geçerli hüküm ve koşullar;

• Fiyatlandırma bilgileri de dahil olmak üzere, Kayıt Kuruluşunuz tarafından sunulan her gizlilik hizmeti için geçerli hüküm ve koşullar;

• Kayıt Kuruluşunuz ve gizlilik hizmetleri sağlayıcınız tarafından sunulan müşteri destek hizmetleri ve bunlara nasıl erişeceğiniz; Kayıt Kuruluşunuzla ve Kayıt Kuruluşunuz tarafından sunulan herhangi bir gizlilik hizmetiyle alakalı endişelerinizi dile getirme ve anlaşmazlıkları çözme yöntem(ler)i; ve

• Kayıt Kuruluşunuzun sunduğu herhangi bir proxy veya gizlilik hizmeti aracılığıyla sağlanan işlemler de dahil olmak üzere, Kayıt Kuruluşunuzun domain kayıtlarınızı kaydetme, yönetme, aktarma, yenileme, ve geri yükleme işlemlerini açıklayan talimatlar.

3. Kayıt Kuruluşunuz tarafından veya Kayıt Kuruluşunuz tarafından sunulan herhangi bir proxy veya gizlilik hizmeti aracılığıyla yanlış reklamlara veya aldatıcı uygulamalara maruz kalmayacaksınız. Buna aldatıcı bildirimler, gizli ücretler ve ikamet ettiğiniz yerdeki tüketiciyi koruma yasası kapsamında yasa dışı olan tüm uygulamalar dahildir.

Domain Adını Kaydettirenin Sorumlulukları:

1. Kayıt Kuruluşunuz, Kaydeden ve ICANN'den alınan geçerli politikalar dahil olmak üzere, Kayıt Kuruluşunuz tarafından yayınlanan hüküm ve koşullara uymalısınız.

2. Kayıt Kuruluşunuzun mevcut Kayıt Sözleşmesini güncellemelerle birlikte gözden geçirmelisiniz.

3. Domaininizin kaydı ve kullanımıyla ilgili tüm sorumluluk size aittir.

4. WHOIS gibi dizinlerdeki yayınlar için doğru bilgi sağlamalısınız ve bu bilgilerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikte hemen güncellemelisiniz.

5. Kayıt Kuruluşunuzdan gelen sorulara on beş (15) gün içinde yanıt vermeli ve Kayıt Kuruluşu hesap verilerinizi güncel tutmalısınız. Domain kaydınızın otomatik olarak yenilenmesini seçerseniz, ödeme bilgilerinizi de güncel tutmalısınız.