Loading...

Premier DC Veri Merkezi

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Sh güçlü alt yapısı, çağın gereklerini yerine getiren teknik ekibi ve vizyoner yönetimiyle Hosting ve Veri merkezi pazarında Türkiye’de lider konuma gelmiştir.

2.200m2 alan üzerinde 50.000+ Web Hosting, 4.000+ Cloud Server, 6.000+ Fiziksel Sunucu ve 100 Gbit üzeri aktif erişim ile servis verilmektedir.

Bu rakipsiz kapasite üzerinde Dedicated Server (Kiralık Sunucu), Colocation (Barındırma), Vmware Cloud gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır.

2009 – 2017 yılları içerisinde yapılandırdığımız Modern Datacenter alt yapıları ile geniş kapsamlı servis sağlayabilir duruma gelen firmamız, hizmetlerimizin altyapı ve geliştirme çalışmaları çözüm odaklı hedefler ile işinde uzman ekipler tarafından geliştirilmektedir.

SadeceHosting markası, 2013 Mayıs ayı itibariyle müşterilerine Sh markası ile hizmet vermeye başlamıştır.

2019 yılında Premier DC’nin satın aldığı Sh, yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile ülkemizdeki pozisyonunu pekiştirmiş, yüksek kalite anlayışını kanıtlamış, şirket yapısı ve bünyesine adapte etmiştir.

Veri merkezi uzmanlığını, Domain, Hosting, Cloud, SSL vb. online hizmetler ile birleştiren Sh, hem Türkiye’deki müşteriler, hem de bu bölgede büyümek isteyen müşterilerimiz için son derece çekici bir fırsat sunmaktadır.

Kalite Belgelerimiz

Veri Merkezi

Türkiyenin en büyük veri merkezine ve altyapısına sahip bir Premier DC markası olan Sadece Hosting, yüksek performanslı dedicated sunucu hizmeti ile Türkiye’deki en güvenli ve dayanıklı veri merkezlerinden birinde barındırılmanızı sağlar. 2200 m2 alanda kurulu olan veri merkezimiz, 7/24 yüksek güvenlik ve yedekli altyapı ile korunur.

Diğer sunucu çözümlerinden farklı olarak tüm kontrolün profesyonel veri merkezi ekibimizde olduğu PCI/DSS sertifikalı Tier III veri merkezindeki sunucularımız; geniş CPU, RAM, SSD ve SAS depolama seçenekleriyle sunulur.

Yeni Nesil Donanımlar

Dedicated sunucu performansınızı üst seviyeye çıkartmak için sadece yeni nesil güçlü donanımlar kullanılır. Sunucularımız herhangi bir sorunun önüne geçmek için her zaman test edilir. Bu da kararlı bir ortam oluşturarak performansınızı artırmanıza olanak tanır.

Yalnızca son teknoloji veri merkezlerinde bulunan mevcut en iyi donanımla, sunucu hizmetinizi şimdiye kadar sahip olduğunuz en iyi duruma getirebilmeniz için zengin özelliklere sahip yazılımlar kullanılır. Son teknoloji donanım; riski azaltır ve BT verimliliğini artırır.

Güvenlik

Dedicated server güvenliğinin ihlal edilmediğinden emin olmak için, sunucularımıza düzenli olarak gerekli yazılımlar ve güncellemeler yüklenir. Donanım veya performansla ilgili hataları ortadan kaldırmak için tüm sunucularımızda düzenli denetimler gerçekleştirilir.

Herhangi bir şüpheli kodu/dosyayı tespit etmek için her dedicated sunucularımız 7/24 izlenir. Sistemimiz hesabınızda kötü amaçlı bir şey tespit ederse, anında harekete geçerek müdahale eder ve sunucularınız Sadece Hosting ile tamamen güvence altına alınır.

Network

Türk Telekom, Turkcell Superonline ve Vodafone ile direkt bağlantılarımız sayesinde Türkiye içerisindeki tüm network’lere en hızlı ve en yüksek kapasite ile erişilirken dünyanın en büyük altyapı sağlayıcıları ile de yedekli devreler üzerinden bağlılık sağlanır.

Büyük kapasite ve düşük gecikme performansı ile süper hızlı birinci sınıf bağlantı, 10 Gbit/s bağlantıların ötesine geçme yeteneği ile son kullanıcılara mümkün olan en iyi deneyimi sağlar. Yedekli network altyapısı ile uzun süreli kesintilerden etkilenmezsiniz, Sadece Hosting size kesintisiz erişim sunar.

Sınırsız bant genişliği ve

1Gb/s bağlantı ile

mükemmel performansa güvenebilirsiniz

Çözüm ve Teknoloji Ortaklarımız

Çözüm Odaklı Destek

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanları ile 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz.