Loading...

Caner Can
Sadece Hosting (Sh Online) ve
Premier DC Veri Merkezi Genel Müdür

Hakkımızda

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2004 yılında başlayan Sadece Hosting; güçlü alt yapısı, işletmelerin ve bireylerin dijital işleyiş için ihtiyaç duyduğu teknolojiler ve hizmetler açısından çağın gereklerini yerine getiren teknik ekibi ve vizyoner yönetimiyle hosting ve veri merkezi pazarında Türkiye’de lider konuma gelmiştir.

2.200m2 alan üzerinde 50.000+ web hosting, 4.000+ Cloud server, 6.000+ fiziksel sunucuya tam yedekli fiber güzergâhları üzerinden 100 Gbit/s’nin üzerinde aktif internet kapasitesi, tam yedekli enerji altyapısı ve iklimlendrime altyapıları ile kesintisiz servis verilmektedir.

Bu rakipsiz altyapı üzerinde dedicated server (kiralık sunucu), colocation (barındırma), Vmware vCloud, Openstack Cloud gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır.

Yenilenen ve güçlendirilen modern veri merkezimiz ve sertifikalarla belgelenmiş uluslararası standartlardaki operasyon süreçlerimizle geniş kapsamlı bir hizmet paleti sunan firmamız, konusunda uzman personeliyle hizmet kataloğuna sürekli yeni hizmetler eklemeyi ve işletmelerin dijitalleşmesini kolaylaştıran bir hizmet sağlayıcı olmayı prensip olarak benimsemiştir..

2019 yılında Premier DC Veri Merkezi Anonim Şirketi’nin el değiştirmesini takiben 2020 yılında Veri merkezi hizmetleri ve çevrim içi hizmetler birbirinden ayrılarak SadeceHosting markası için “SH Online İletişim Anonim Şirketi” adında yeni bir şirket kurulmuştur.

Veri merkezi uzmanlığını, domain, hosting, Vmware vCloud, Openstack Cloud, SSL vb. online self servis hizmetler ile birleştiren SH, self servis ve otonom işleyişle kullanıcılara ulaştırdığı hizmetlerle bilgi teknoloji sektöründe örnek olmuş, kendini sürekli geliştiren bir dijital şirkettir.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Tier 3 seviyesinde, artan kapasite ihtiyaçları için genişlemeye hazır, tam yedekli elektrik ve data altyapısı ve işletmenizin ihtiyaçlarını bilen tecrübeli personelimizle 7/24 kesintisiz hizmet.

7/24 Self Service BT Altyapısı

Kiralık sunucu, all-flash bulut sunucu ve daha birçok hizmete self servis olarak ulaşabilmek için Sadece Hosting müşteri portali sh.com.tr 7/24 hizmetinizde.

Vizyonumuz

Mevcut yönetimin belirlediği hedeflerle sektördeki yenilikleri yakından takip eden, yaptığı teknik yatırımlarla kendini sürekli güncelleyen bir marka olmasının yanında, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile rakiplerinden ayrılır. Sektörde 2004 yılından beri lider konumda olan firmamız, her bir alanında uzman ekip kadrosu ile çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

İşletmelerin dijitalleşmesinde ihtiyaç duydukları bilgi teknolojisi altyapılarını ve servisleri en geniş biçimde sunarak işletmelerin verimliliğine ve Türkiye’nin kalkınmasına en yüksek katkıyı sunan veri merkezi ve bulut hizmetleri şirketi olarak sektörde rol model olarak alınan bir hizmet şirketi olmak.

Neden Sadece Hosting

2.200m2 alan üzerinde; 50.000+ Web Hosting, 4.000+ Cloud Server, 6.000+ Fiziksel Sunucuya tam yedekli fiber güzergâhları üzerinden 100 Gbit/s’nin üzerinde aktif bir internet kapasitesi ile ve tam yedekli enerji altyapısı ve iklimlendrime altyapıları ile kesintisiz bir servis verilmektedir.

Türkiye'nin en gelişmiş yerli veri merkezi

Türkiye'de gerek alt yapısı gerek ticari gelişiminin çok yönlü olması ile birlikte , dışarıdan gelen saldırılara karşı üstün performans bakımından en güvenilir veri merkezi.

Keşfet

Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Odaklı Destek

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanları ile 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz.